قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

نرخ خرید و فروش ارز دیجیتال
#ارز دیجیتالقیمتحجم بازارمعاملات روزانهمقدار عرضه تغییرات24 ساعت اخیر

سوالات متداول

خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران قانونی است؟

هیچ منع قانونی برای خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران وجود ندارد. تنها مورد این است که بانک ها و موسسات دولتی نباید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند (جهت مبارزه با پولشویی).

خرید ارز دیجیتال

قیمت فروش و خرید ارز دیجیتال در این صفحه از سلام بیت می توانید مشاهده کنید. همچنین آموزش های لازم برای شروع فعالیت نیز در این صفحه می توانید مطالعه نمائید.

سلام بیت به شما بهترین صرافی های ارز دیجیتال را نیز به شما برای این کار را نیز معرفی خواهد کرد. در این صفحه تحلیل نمودار تکنیکال و فاندامنتال انواع ارز دیجیتال نیز برای شما ارائه شده است.

قیمت خرید بیت کوین

برای خرید بیت کوین در خارج از کشور باید کارت های اعتباری مثل مستر کارت، پی پال و … داشته باشید. البته به دلیل تحریم ها در ایران باید از واسطه ها برای خرید استفاده کنید. شما می توانید از صرافی های بایننس، کوین بیس و … BTC بخرید اما باید توجه داشته باشید احراز هویت در برخی از این صرافی ها برای ایرانیان مشکل و دردسرساز است.

همچنین می توانید در این صرافی ها سایر ارزهای دیجیتال خود را به بیت کوین تبدیل کنید و بالعکس. همچنین امکان خرید از دستگاه ATM خاص در برخی کشورهای نیز وجود دارد.

چطور بیت کوین بخریم؟

خرید BitCoin در ایران کمی متفاوت است. شما یا باید از شخص به صورت مستقیم بیت کوین بخرید که روش پرریسکی است و امکان کلاهبرداری زیاد است. بهترین روش خرید بیت کوین در ایران خرید از صرافی های معتبر مانند نوبیتکس است. برای خرید از صرافی ها باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ابتدا یک صرافی معتبر با امکانات مناسب و کارمزد خرید و فروش پایین انتخاب کنید.
  2. در صرافی مد نظر خود ثبت نام کرده و مراحل احراز هویت را انجام دهید.
  3. پس از احراز هویت در پنل خود می توانید اقدام به خرید و فروش کنید. روش خرید و فروش در صرافی های مختلف ممکن است اندکی متفاوت باشد.
  4. در مرحله  بعد باید یک کیف پول برای بیت کوین‌ و سایر ارزهای دیجیتال خود تهیه کنید. برخی صرافی ها در امکانات خود کیف پول نیز به شما ارائه می دهند. دقت داشته باشید انتقال ارزها از صرافی به کیف پول خارجی  ممکن است کارمزد بالایی داشته باشد.